درباره ما

درباره محقق پارسی و تاریخچه آن بیشتر بدانید

پایگاه محقق پارسی وب سایت شخصی است که توسط مریم حسینی بنیان‌گزاری شده است. فعالیت های علمی-پژوهشی پایگاه محقق پارسی از سال ۱۳۹۴ در وبلاگی با نام نویسنده آغاز شد. مشکلات و نارسایی‌های وبلاگ سبب شد به صورت یک وب سایت رسمی ارائه شود. این وب سایت به علت علاقه‌ام به کشور ایران نامگذاری شد. این نام با حوزه مدیریت و کارهای پژوهشی سنخیت دارد و پژوهشگران با آن مانوس می‌شوند. به این ترتیب در سال ۱۴۰۰ پایگاه محقق پارسی رسماً راه‌اندازی شد. درباره محقق پارسی باید گفت این سایت یک پایگاه اینترنتی است که با هدف آموزش علمی-دانش مدیریت پایه‌گذاری شده است.

آلمان به کار رفته مرتبط با چرخه کاری مجموعه ماست از کمک به آموزش و یاد گیری دانش پژوهان تا همراهی در مسیر نشر دانش در قالب مقالات یا کتاب به ترتیب : کسب دانش، بکار گیری و تجربه دانش کسب شده که نهایتا منجر به اشتراک گذرای و نشر و چاپ اون در سطح بین المللی است (ذکات علم آموزش است)
*تم رنگ های لوگو مجموعه محقق پارسی برگرفته از پرچم ایران *

گندم نشانه تمدن در تاریخ بشری و در فرهنگ شرقی نماد رونق کسب و کار و
برکت
رنگ سبز در لوگو
نشانه آبادانی و آرمان های محقق پارسی در توسعه علم و دانش است
رنگ سفید در لوگو نشانه
صلح و آرامش تیم محقق پارسی است.

و در نهایت رنگ قرمز استفاده شده در لوگو نشانه صلابت و پایداری محقق پارسی در عمل است.

آمار، زبان رسای اعداد است…

پژوهش، کندوکاو و تحقیق، اهمیت شایانی در جوامع دانشگاهی برای اهل علم، در بازار برای مدیران و در سیاست برای حاکمان دارد. پژوهش، راه رسیدن به علم و آگاهی است و در این میان، علم آمار، پلی برای پیوند اطلاعات و داده ها به علم و واقعیت است. گاه اهمیت آمار و استنباط های صحیح از داده ها به اندازه ای است که می توان یافته های آماری را ثمره و میوه پژوهش دانست.

تحلیل آماری، حوزه ای علمی و تخصصی است که نیازمند تسلط بر علم آمار، تسلط بر نرم افزارهای آماری و توانایی استنباط صحیح و تفسیر یافته ها است. پیشنهاد می کنیم پژوهش ها و تحقیقات ارزشمند خود را در هر زمینه ای و هر مقطعی با مشورت آماردانان و روش شناسان پیوند بزنید تا از اشتباهات آماری در زمینه روش های آماری، کار با نرم افزارها و تفسیر نتایج در امان باشید و حاصل کار پژوهشی شما با تحلیل های آماری ضعیف و حتی اشتباه، زیر سوال نرود.

از نگاه بسیاری از پژوهشگران، علم آمار علمی پیچیده و محض و ملالت آور است. سعی ما در بخش تحلیل آماری محقق پارسی بر آن بوده است که نتایج تحلیل آماری را به زبانی روان و ساده به شما ارائه دهیم تا ضمن حفظ دقت علمی، نتایجی ملموس و کاربردی از تحلیل آماری خویش دست یابید. ما مشاوره و انجام تحلیل آماری را حرفه و علاقه خود می دانیم و می کوشیم خدماتی شایسته به شما ارائه دهیم. ما ادعا نمی کنیم که در تحلیل آماری بهترینیم اما هدف و تلاش ما بر ارائه تحلیل های آماری دقیق، معتبر، قابل فهم و روان است و این هدف را به پشتوانه اندوخته علمی و تجارت چندین ساله خویش دنبال می کنیم.

در هفتمین سال فعالیت مرکز تحلیل آماری که با مشاوره و انجام تحلیل آماری حدود 2500 مقاله، پایان نامه، رساله دکترا و طرح پژوهشی همراه بوده است، ما همچنان به بهبود و تقویت غنای علمی و گسترش توانمندی های خود در زمینه روش ها و نرم افزارهای آماری می اندیشیم…

cropped-WhatsApp-Image-2021-11-11-at-18.40.33.png

سابقه فعالیت

سالهای آشنایی

2555
روزهای فعالیت
03

تألیف و ترجمه

کتاب های محقق پارسی

1372
صفحات نوشته شده
06

پروژه های ما

پایان نامه، مقاله، رساله

2500
پروژه های پایان یافته
07

مشاوره

راهمای های کاربردی

4800
مشاوره های موثر